Editorial Team

                                                                                      Editor-in-Chief

                                                               Assoc. Professor Dr. Noraiham Mohamad

                            Fakulti Kejuruteraan Pembuatan, Universiti Teknikal Malaysia Melaka, Malaysia

                                                                              noraiham@utem.edu.my

                                                                                 Associate Editors

 

Associate Professor Ts. Dr. Jeefferie Abd Razak

Universiti Teknikal Malaysia Melaka

jeefferie@utem.edu.my

 

Dr. Mohd Nazmin Maslan

Universiti Teknikal Malaysia Melaka

nazmin@utem.edu.my

Associate Professor Ir. Ts. Dr. Mohd Shukor Salleh

Universiti Teknikal Malaysia Melaka

shukor@utem.edu.my

 

Professor Ir. Dr Mohd Sapuan Salit

Universiti Putra Malaysia

sapuan@upm.edu.my

 

 

Professor Dr. Mohd Zaidi Omar

Universiti Kebangsaan Malaysia

zaidiomar@ukm.edu.my

 

Professor Dr. Abdul Latif Ahmad

Universiti Sains Malaysia

chlatif@usm.my

 

Associate Professor Ts. Dr. Wan Hasrulnizzam Wan Mahmood

Universiti Teknikal Malaysia Melaka

hasrulnizzam@utem.edu.my

 

Professor Dr. Hazizan Md Akil

Universiti Sains Malaysia

hazizan@usm.my

 

Professor Mustapa Al-Bakri

Universiti Malaysia Perlis

mustafa_albakri@unimap.edu.my / mustafaalbakri79@gmail.com

 

Associate Professor Dr Al Emran Ismail

Universiti Tun Hussein Onn Malaysia

emran@uthm.edu.my

 

 

Associate Professor Dr. Seri Rahayu Kamat

Universiti Teknikal Malaysia Melaka

seri@utem.edu.my

 

Associate Professor Dr. Syarifah Nur Aqida Syed Ahmad

Universiti Malaysia Pahang

aqida@ump.edu.my

Dr. Mohd Edeerozey Abd Manaf

Universiti Teknikal Malaysia Melaka

edee@utem.edu.my

 

Dr. Rahimah Binti Abdul Hamid

Universiti Teknikal Malaysia Melaka

rahimah.hamid@utem.edu.my

 

                                                                  Associate Editors (International)

Professor Friedrich Klaus 

Technische Universität Kaiserslautern, Germany

klaus.friedrich@ivw.uni-kl.de

 

Professor Dr. Prinya Chindaprasirt

Khon Kaen University, Thailand

prinya@kku.ac.th

 

Professor Dr. Qumrul Ahsan

University of Asia Pacific, Bangladesh

vc@uap-bd.edu, ahsanqumrul@gmail.com

 

Dr. Anwar Ul-Hamid

King Fahd University of Petroleum & Minerals, Saudi Arabia

anwar@kfupm.edu.sa

 

Dr. Poppy Puspitasari

Universitas Negeri Malang, Jawa Timur, Indonesia

poppy@um.ac.id